BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pakeisk mano širdį

Posted on Balandis 27, 2011 | Category: Maldos

Trokštu visa persikeisti į Tavo gailestingumą ir būti gyvu Tavo atspindžiu, o Viešpatie; tegu ši svarbiausioji Dievo savybė, tai yra neišmatuojamas Jo gailestingumas, per mano širdį ir sielą pasiekia mano artimus.
Padėk man, Viešpatie, kad mano akys būtų gailestingos, kad niekada neįtarinėčiau ir neteisčiau pagal išorę, bet įžvelgčiau tai, kas artimo sieloje yra gražu, ir ateičiau jam į pagalbą.
Padėk man, kad mano klausa būtų gailestinga, kad pasilenkčiau prie artimo poreikių, kad mano ausys nebūtų abejingos artimo kančioms ir aimanoms.
Padėk man, Viešpatie, kad mano liežuvis būtų gailestingas, kad niekada neigiamai nekalbėčiau apie artimus, bet kiekvienam turėčiau paguodos ir atleidimo žodį.
Padėk man, Viešpatie, kad mano rankos būtų gailestingos ir pilnos gerų darbų, kad mokėčiau daryti artimui vien gera, o sau prisiimti sunkesnius, labiau varginančius darbus.
Padėk man, kad mano kojos būtų gailestingos, kad visuomet skubėčiau padėti artimui, nugalėdama savo nuovargį ir išsekimą. Tikrasis mano poilsis yra paslaugumas artimui.
Padėk man, Viešpatie, kad mano širdis būtų gailestinga, kad būčiau jautri visoms artimo kančioms. Niekam neužversiu savo širdies. Nuoširdžiai bendrausiu net su tais, apie kuriuos žinau, kad jie naudosis mano gerumu, o pati užsidarysiu gailestingiausioje Jėzaus širdyje. Apie savo kančias tylėsiu. Tegu manyje pailsi Tavo gailestingumas, o mano Viešpatie. [...]
O mano Jėzau, perkeisk mane į save, nes Tu viską gali.
Amen.

(šv. Faustina)

JP II, Gailestingumo popiežius

Patiko (0)

Rodyk draugams

» Filed Under Maldos

Leave a Reply

Copyright © 2005 Yourcopyright. All Rights Reserved | Design: YGoY