BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Mylėk mane koks esi

Posted on Gruodis 2, 2011 | Category: Be temos

Mylėk mane koks esi…

„Žinau tavo skurdą, tavo sielos kovas ir kentėjimus, tavo kūno trūkumus ir negalias - žinau tavo bailumą, tavo nuodėmes, ir sakau tau ta patį: „Duok Man savo širdį, mylėk Mane koks esi…”

Jei lauki, kad būtum angelas tam, kad atsiduotum meilei, nemylėtum niekad. Net jei esi menkadvasis pareigos ir dorybių praktikoje, jei net dažnai atkrenti į tas pačias nuodėmes, į kurias daugiau nenorėtum atkristi, neleidžiu nemylėti Manęs.

Mylėk mane koks esi.

Kiekvieną akimirksnį ir bet kokioj situacijoj tu bebūtum, įkarštyje ar sausroje, ištikimybėje ar neištikimybėj, mylėk Mane… koks esi… Noriu meilės Tavo skurdžios širdies: Jei lauki, kad būtum tobulas, niekad nemylėtum Manęs.

Argi AŠ negalėčiau padaryti iš kiekvieno smėlio grūdelio serafimą, spindinti skaistumu, taurumu ir meile? Argi nesu Aš Viešpats? Ir jei Man patinka palikti tas nuostabias būtybes menkume, ir teikiu pirmenybę skurdžiai tavo širdies meilei, argi nesu Aš šeimininkas savo širdies Meilės?

Mano vaike, leisk, kad Aš tave mylėčiau, noriu tavo širdies. Žinoma, noriu su laiku tave perkeisti , bet šiuo metu myliu tave, koks esi… ir trokštų, kad tu padarytum tą patį; Aš noriu matyt iš skurdo padugnių kylančią meilę. Mylių tavyje tai pat tavo silpnumą, myliu meilę vargšų ir apgailėtinų: noriu, kad iš skurdo kiltų nepaliaujamai garsus šauksmas: „Jėzau, tave myliu!”.

Noriu vienintelės giesmės iš tavo širdies, nesu reikalingas nei tavo išsimokslinimo, nei tavo talento. Vienas dalykas Mane domina: matyt tave dirbanti su meile.

Nėra tavo dorybės, kurių trokštų: jei tau jų stinga, esi toks silpnas tam, kad pamaitinčiau tavo paties meile/tai yra: tavo paties netvarkinga meile/: tu tuo nesirūpink. Būčiau galėjęs tave paskirti dideliems dalykams; ne būtum naudingas tarnas; tave paimsiu kaip tokį mažytį, tai katu turi…, kadangi tave sutvėriau dėl meilės.

Šiandien stoviu prie tavo širdies vartų kaip elgeta, Aš Karalių Karalius! Beldžiu ir laukiu, paskubėk man atverti. Nepadidink savo skurdumo: jei tobulai pažintum savo skurdą, mirtumei iš skausmo. Tai, kas Man žeistų širdį, būtų - matyti tave Manimi abejojantį ir stokojantį pasitikėjimo.

Noriu, kad galvotum apie Mane kiekvieną dienos ir nakties momentą; noriu, kad tu atliktum nors labiausiai nereikšmingą darbą vien dėl meilės. Pasitikiu tavimi, todėl, kad duotum Man džiaugsmo…

Nesirūpink, kad neturi pasiekęs dorybių; tau duosiu Savąsias. Kada turėsi kentėti, duosiu tau jėgos. Man davei meilę, tau leisiu išmokti mylėti daugiau, nei gali įsivaizduoti…

Tačiau atsimink: mylėk Mane koks esi!

Tau daviau savo Motiną; leisk, kad kiltų, leisk, kad viskas kiltų iš taip tyros Jos širdies!

Kad ir kas benutiktų nelauk, kad būtum šventas tam, kad atsiduotum Meilei, tada nemylėtum manęs niekad! Eik…”

Patiko (0)

Rodyk draugams

» Filed Under Be temos

Leave a Reply

Copyright © 2005 Yourcopyright. All Rights Reserved | Design: YGoY